Dantų implantų rūšys

Dantų implantų rūšys

Paprastam asmeniui nenusimanančiam apie dantų implantus, juos išsirinkti yra ganėtinai sudėtinga užduotis.

Taip yra todėl, nes visame pasaulyje yra beveik 200 oficialių gamintojų, kurie užsiima būtent tokių implantų gamyba ir tiekimu. Kaip ir bet kurioje kitoje priekių ar paslaugų srityje vieni gamintojai yra geresni už kitus, tačiau atitinkamai garsesnis vardas reiškia ir aukštesnės kainos buvimą.

Žymiausi ir pripažinti visame pasaulyje yra šie:

  • Nobel Biocare,
  • ITI Strauman

Tai - Šveicarijos dantų implantų gamintojai. Taip pat trys gamintojai patenkantys į populiariausiųjų penketuką priklauso JAV:

  • 3i
  • Dentsply (Friadent, Xive, Ankylos)
  • Astratech

Lietuva pirmenybę teikia BioHorizons gaminamiems implantams. Toks pasirinkimas pagrįstas sąlyginai priimtinos kainos ir neblogos kokybės santykiu. Be abejo, netgi implantų gamyba neapsieina be plagijuotojų, kurie užsiima garsių firmų ženklų gaminamų implantų kopijavimu. Tokios įmonės parduoda išoriškai identiškus implantus, tačiau reikia atminti, jog vizualiai taip pat atrodantys kopijuoti implantai vėliau gali sukelti problemų, kai bus susiduriama su implantų tarnavimo trukme. Esant sudėtingiems atvejams, kartais tik panoraminės nuotraukos neužtenka, tuomet paciento situacijai ištirti panaudojamas žandikaulių tomografijos tyrimas.